zapisy PNG2

nastrone iza

Izabella Józwicka – fizjoterapeutka

Tytuł magistra fizjoterapii obroniła na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. Absolwentka studiów podyplomowych na kierunkach Coaching zdrowia (Collegium Civitas) oraz Coaching (Szkoła Główna Handlowa). Swoje doświadczenie zdobywała w licznych placówkach specjalistycznych m.in.  w Wojewódzkim Szpitalu Chirurgii Urazowej im. Św. Anny lub Mazowieckim Centrum Rehabilitacji STOCER. Instruktorka Nordic Walking w Polskiej Federacji Nordic Walking. Uczestniczka kongresów i konferencji z dziedziny rehabilitacji m.in. Interdyscyplinarny Kongres Naukowy Ortopedia-Traumatologia-Rehabilitacja.

Kursy:

 • Badanie i terapia dysfunkcji odcinka szyjnego i kończyny górnej
 • Medycyna ortopedyczna wg. Cyriax – Moduł A
 • Kinesiology taping KT1 i KT2
 • Masaż klasyczny I stopnia z drenażem limfatycznym i akupresurą
 • Dieta wegańska w praktyce
 • Dietetyka kliniczna
 • Kurs dietetyczny

Szkolenia:

 • Leczenie seniora wyzwaniem XXI wieku (stymulacja mięśni dna miednicy)
 • Trening medyczny w rehabilitacji
 • Urządzenia Dr Wolff – park prewencyjny i centrum terapii pleców + Back-Check
 • Urazy w sportach zimowych

nastrone edyta

Edyta Mech - fizjoterapeutka

magister fizjoterapii, absolwentka Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie, specjalistka w dziedzinie kinesiotapingu kobiet w okresie ciąży i połogu. Doświadczenie zawodowe zdobywała w wielu placówkach m.in. ATTIS czy STOCER w Konstancinie Jeziorna. Zawodowo interesują ją zagadnienia z zakresu usprawniania po urazach kolana, rehabilitacja kobiet w okresie ciąży i połogu, rozwój noworodków oraz korekta wad postawy.


Rafał Ochowiak - fizjoterapeuta

Magister rehabilitacji ruchowej nieprzerwanie od 1987 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywał jako fizjoterapeuta na oddziałach: urazowo-ortopedycznym, chirurgicznym, intensywnej opieki medycznej, reumatologicznym, neurologicznym, ortopedii dziecięcej, internistycznym, urologicznym, ginekologicznym i w przychodni kinezyterapii. Centra kompetencji: dyskopatia, bark, kręgosłup, kolano, staw skokowy, ścięgno Achilesa, wady postawy, entezopatie (łokieć tenisisty, ostroga piętowa...). Ukończył liczne kursy podyplomowe w tym:


Agata Ryciuk

Jestem absolwentką Wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Ukończyłam wiele kursów z dziedziny fizjoterapii oraz fitness. Jestem Instruktorem Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Fitness, Instruktorem Aeroboxu oraz Instruktorem Zumba Fitness, Zumba Kids, Zumba Step. Prowadzę również trening na trampolinach, który staje się coraz bardziej popularny w Polsce!
Prowadzenie zajęć ruchowych sprawia mi dużo radości. Staram się zaszczepiać swoją pasją wszystkich dookoła. Szczególnie interesują mnie te dynamiczne formy tańca i fitness. Od dziecka interesował mnie sport i taniec. Od najmłodszych lat związana jestem z tańcem zaczynając od tańca towarzyskiego, przez Salse Cubane, pole dance aż po taniec brzucha. Ciągle jednak fascynują mnie nowe formy ruchu...


Milena Kozłowska

Od wielu lat jestem związana z aktywnością fizyczną, która stała się dla mnie jak powietrze niezbędne do życia :)
Przez wiele lat trenując taniec sportowy poczułam na własnym ciele jak ważny jest ruch każdego dnia. Zafascynowana ukończyłam z tytułem magistra Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie pisząc pracę na temat metody Pilates.
Dzięki znajomości anatomii i fizjologii człowieka pragnę przygotować każde zajęcia zgodnie z potrzebami grupy czy są to zajęcia z seniorami czy kobietami w ciąży czy osobami z problemami z kręgosłupem. Ponadto pragnę przekazać swoim uczestnikom zajęć wskazówki jak słuchać swojego ciała, żeby każdy ruch był bardziej świadomy i by po zajęciach czuli się zrelaksowani i wypoczęci.

Uważam, że podążając małymi krokami do wyznaczonego celu można osiągnąć sukces. Odnosząc się do słów Josepha Pilates’a:
„In ten sessions, you will feel the difference, in twenty you will see the difference, and in thirty you’ll have a whole new body.”

Inspirując się metodą Pilates będącą treningiem całego ciała i uspokojeniem psychiki, pragnę wyciszyć i uspokoić osoby uczestniczące w tej metodzie. Koncentracja na ćwiczeniu i oddechu pozwala na chwilowe odizolowanie się od problemów życia codziennego.
Propagując prozdrowotny styl życia i podnosząc swoje umiejętności i wiedzę uczestniczę w wielu szkoleniach i konwencjach fitness. Największą satysfakcję sprawia mi zadowolenie i uśmiech uczestników zajęć, a także widoczna poprawa ich formy, kondycji i samopoczucia.
Ponadto specjalizuję się w zajęciach z kobietami w ciąży jak i Mamami po porodzie w zajęciach z niemowlętami. Propaguję aktywność Kobiet przygotowujących się do ciąży, będących w ciąży jak i po porodzie, tworząc to dla nich nowatorskie formy aktywności fizycznej poczynając od specjalnych programów treningowych i Aktywnych spacerów z wózkami, które jako pierwsza wprowadziłam do Polski w 2012 roku.
Prowadząc zajęcia i treningi personalne przekonałam się nie raz jak ważne jest odpowiednie przygotowanie fizyczne do porodu jak i opieka w czasie powrotu do formy młodych Mam, więc gorąco zachęcam do aktywności przyszłe i obecne Mamy.
„The mind, when housed within a healthful body, possesses a glorious sense of power.”- Joseph H. Pilates, 1939


Michał Rogiński

Absolwent Warszawskiej AWF, Instruktor Kulturystyki i Trójboju siłowego, Trener personalny, Instruktor TRX oraz treningu Funkcjonalnego. Instruktor Sportu oraz Instruktor Snowboardu, Żeglarstwa oraz Nordic Walking. Trener i kapitan drużyn Ultimate, wielokrotny reprezentant Polski na Mistrzostwach Świata i Europy w Ultimate.
Selekcjoner młodzieżowej kadry narodowej U21. Animator oraz wychowawca Kolonijny. Od ponad 10 lat zajmuje się szkoleniem dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Przez całe życie w ruchu, przekładając swoją wiedzę i pozytywne nastawienie na ludzi w swoim otoczeniu.
Na treningach daje z siebie 100% i potrafi motywować nawet tych najbardziej opornych:) Dzięki nieszablonowym ćwiczeniom i indywidualnie dostosowanemu treningowi każdy kto tego pragnie zauważy szybkie efekty. Prywatnie przykładny Tata małego Franka


Michał Majewski

Trener Tang Soo Do i instruktor sportu o specjalności: kickboxing. Uprawiał Kick-boxing, Taekwondo oraz Kung-fu wg. stylu Hung Gar. Od 2010 roku jeden ze szkoleniowców w Klubie Ronin Tang Soo Do Stanisławów, w którym odpowiedzialny był za sport, techniki nożne i ręczne, formy tradycyjne oraz z bronią i samoobronę. Od 2012 roku prowadzi samodzielnie Klub Sztuk Walk Tang Soo Do Wołomin. Zdobywca czołowych lokat na turniejach sztuk walki. Laureat tytułu " Federacyjny Student Roku Cheezic Tang Soo Do Federation". Uczestnik seminariów szkoleniowych i obozów sportowych.


Joanna Kur

Obecnie w trakcie studiów na Warszawskiej AWF na kierunku Turystyka i Rekreacja. Instruktorka fitness i pilates, trener personalny, uczestniczka szkolenia Fitness Powięziowy IFAA. Poza fitnessem Instruktor Turystyki Kwalifikowanej Rowerowej i Pieszej nizinnej, zawodniczka Teamu MyBike.pl – kolarstwo górskie.

 

Fitness/Siłownia - Menu

Nasi Partnerzy

logo fitprofitlogo fitsportlogo OKsystemlogo Benefitlogo MultiSport