Na stronie trwają prace konserwacyjne. Prosimy o wyrozumiałość ♥

Trening personalny

Trening personalny to trening indywidualny pod opieką wykwalifikowanego trenera. Jest jedną z najbardziej efektywnych form ćwiczeń fizycznych. Trening jest dopasowywany do osoby, jej celu, kondycji, potrzeb oraz możliwości. Trener w pełni czuwa nad bezpieczeństwem, poprawnością wykonywania ćwiczeń oraz motywuje do treningu.

Trening personalny jest dla Ciebie:

  • jeśli pragniesz szybkich efektów
  • jeśli zaczynasz swoją przygodę z ćwiczeniami i nauczyć się poprawnie wykonywać podstawowe ćwiczenia
  • jeśli chcesz trenować o niestandardowych godzinach
  • jeśli brakuje Ci motywacji i ciężko Ci wytrwać w samodzielnych regularnych treningach.

Z trenerem umawiasz się na dogodną godzinę i trenujesz przez 60 minut.

Nasz trener: Paulina Grzelak - Trener Personalny TECHNOGYM ACADEMY z międzynarodową akredytacją REPs.

Ankieta dotycząca działania klubu

Chcemy zapewnić Państwu jak najwyższą jakość świadczonych usług, w związku z czym zwracamy się z prośbą o udzielenie odpowiedzi na poniższe pytania dotyczące działania naszego klubu. Ankieta jest anonimowa. Z góry dziękujemy za poświęcony czas.

Link do Ankiety: https://www.interankiety.pl/i/QEbJvnPE

FIZJOTERAPIA UROGINEKOLOGICZNA - Umów się

ewa

Nazywam się Ewa Boniecka jestem fizjoterapeutką uroginekologiczną oraz certyfikowanym instruktorem rekreacji ruchowej. Zajmuję się terapią kobiet i kocham swoją pracę.

Jestem mamą trójki dzieci. Moje ciało dzielnie zniosło dwie ciąże, w tym jedną bliźniaczą, wracało do formy zarówno po porodzie naturalnym jak i porodzie przez cięcie cesarskie. Od wielu lat aktywnie uprawiam sport i od wielu lat ćwiczę z kobietami, pomagam kobietom w okresie ciąży i połogu, kobietom zmagającym się z problemami uroginekologicznymi, pomagam kobietom młodym i wysportowanym, kobietom w okresie menopauzy, pomagam kobietom w każdym wieku. Pomogę też Tobie.

Jeżeli zmagasz się z problemami uroginekologicznymi, chcesz przygotować się do ciąży, porodu, chcesz wrócić do formy po porodzie, a może jesteś przed lub po operacji struktur dna miednicy zapraszam na terapię. Moje doświadczenie i wiedza z zakresu terapii kobiet pozwoli Ci na sprawny powrót do formy, znowu będziesz cieszyć się swoją kobiecością.

Zapraszam,
Ewa Boniecka