Na stronie trwają prace konserwacyjne. Prosimy o wyrozumiałość ♥

Trening personalny

Trening personalny to trening indywidualny pod opieką wykwalifikowanego trenera. Jest jedną z najbardziej efektywnych form ćwiczeń fizycznych. Trening jest dopasowywany do osoby, jej celu, kondycji, potrzeb oraz możliwości. Trener w pełni czuwa nad bezpieczeństwem, poprawnością wykonywania ćwiczeń oraz motywuje do treningu.

Trening personalny jest dla Ciebie:

  • jeśli pragniesz szybkich efektów
  • jeśli zaczynasz swoją przygodę z ćwiczeniami i nauczyć się poprawnie wykonywać podstawowe ćwiczenia
  • jeśli chcesz trenować o niestandardowych godzinach
  • jeśli brakuje Ci motywacji i ciężko Ci wytrwać w samodzielnych regularnych treningach.

Z trenerem umawiasz się na dogodną godzinę i trenujesz przez 60 minut.

Nasz trener: Paulina Grzelak - Trener Personalny TECHNOGYM ACADEMY z międzynarodową akredytacją REPs.

Ankieta dotycząca działania klubu

Chcemy zapewnić Państwu jak najwyższą jakość świadczonych usług, w związku z czym zwracamy się z prośbą o udzielenie odpowiedzi na poniższe pytania dotyczące działania naszego klubu. Ankieta jest anonimowa. Z góry dziękujemy za poświęcony czas.

Link do Ankiety: https://www.interankiety.pl/i/QEbJvnPE

50 dni do wiosny...

50 dni

FIZJOTERAPIA UROGINEKOLOGICZNA - Umów się

ewa

Nazywam się Ewa Boniecka jestem fizjoterapeutką uroginekologiczną oraz certyfikowanym instruktorem rekreacji ruchowej. Zajmuję się terapią kobiet i kocham swoją pracę.

Jestem mamą trójki dzieci. Moje ciało dzielnie zniosło dwie ciąże, w tym jedną bliźniaczą, wracało do formy zarówno po porodzie naturalnym jak i porodzie przez cięcie cesarskie. Od wielu lat aktywnie uprawiam sport i od wielu lat ćwiczę z kobietami, pomagam kobietom w okresie ciąży i połogu, kobietom zmagającym się z problemami uroginekologicznymi, pomagam kobietom młodym i wysportowanym, kobietom w okresie menopauzy, pomagam kobietom w każdym wieku. Pomogę też Tobie.

Jeżeli zmagasz się z problemami uroginekologicznymi, chcesz przygotować się do ciąży, porodu, chcesz wrócić do formy po porodzie, a może jesteś przed lub po operacji struktur dna miednicy zapraszam na terapię. Moje doświadczenie i wiedza z zakresu terapii kobiet pozwoli Ci na sprawny powrót do formy, znowu będziesz cieszyć się swoją kobiecością.

Zapraszam,
Ewa Boniecka

Rezerwacje

REZERWACJE

Drodzy Klubowicze

Wesołych Świąt

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących minionego okresu i planów na nadchodzący Nowy Rok.
W tych wyjątkowych dniach chcemy Wam życzyć wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań.

Te kilka dni spędźcie w gronie najbliższych, odpoczywając od codziennego pędu.

Zespół Fenix Medical Fitness